15
  • Demonstracinio pobūdžio nuotraukos*
  • Butai
  • 2
  • Miegamieji
  • 2009
  • Pastatymo Metai
Parduodamas jaukus ir šiltas 55 kv.m. 2 kambarių butas Birutės g. 5/7a
  • €88,000

Aprašymas

Parduodamas jaukus ir šiltas 55 kv.m. (Iš kurių, 7kv.m. Įstiklinta lodžija) butas Klaipėdos mieste, 2009 metų statybos name. Butas kokybiškai ir gražiai įrengtas, tinkamas iš karto gyvenimui.Parduodamas su visa buitine technika, virtuvės ir vonios kambario baldais. Koridoriuje sumontuota erdvi spinta stumdomomis durimis, taip pat yra įeinama spinta (sandėliukas).
Butukas turi jaukią bei erdvią įstiklintą lodžiją (balkoną) į kurią galima patekti tiek iš miegamojo tiek iš svetainės. Langai į vakartus (į marias).
Butukas strategiškai labai geroje vietoje: šalia Naujosios perkėlos, Švyturio arenos, sporto maniežo, naujojo Klaipėdos miesto baseino ir pc Akropolis. Nuo Klaipėdos senamiesčio vos 20-imt minučių pėstute. Pačiame name veikia kepyklėlė, jogos ir sporto klubai. Namui priklauso ir vidinis kiemelis. Po namu yra automobilio stovėjimo aikštelė su galimybe nuomotis arba įsigyti parkavimo vietą. Draugiška namo kaimynų bendruomenė.

+37068963246

  • Adresas: Birutės g.
  • Miestas: Klaipėda

Preliminari paskolos skaičiuoklė

Pastaba: nuotraukose pavaizduotų daiktų skaičius, išdėstymas nėra aktualus, jų spalvinė gama priklausomai nuo apšvietimo gali skirtis. *Demonstracinio pobūdžio nuotraukos-padarytos skirtingu laiku, esant skirtingam apšvietimui ir daiktų išdėstymai gali skirtis.